Languages

Manifests

Laipni lūdzam kopējā telpā, kur jums ir iespēja dalīties ar informāciju, zināšanām, jūtām, kā arī ar savām domām.

“Jeune Europe” nav tikai nosaukums. Tā ir gaisma un ceļš, pilns ar pārmaiņām un nemieriem, ko mēs sekojam no Eiropas pagātnes kopš XIX gadsimta. “La Jeune Europe” bija intelektuāļu grupa no dažādām Eiropas valstīm, celta no Džuzepes Mazzakas ideāliem ar sarežģītu mērķi: “Kopā veidot Eiropas tautu”.

Mūsu projekta mērķis ir atklāt un veicināt dialogu starp cilvēkiem no dažādām valstīm un studiju jomām ar cerību panākt holistisku progresu caur apmaiņas procesiem. Ir pagājuši simt gadi kopš I pasaules kara traģiskajiem notikumiem, kas Eiropas jauniešus nostādīja viens pret otru. Turklāt, Erasmus projekta īstenošana trīsdesmit gadu atpakaļ deva iespēju Eiropas jauniešiem iegūt jaunas iepazīšanās saites ar ārzemniekiem un radījis jaunas saites mūsdienu Eiropas jauniešiem. Rezultātā, šodien mums ir iespēja attīstīt Eiropas attiecību integrāciju. Tas, beidzot, varēs padarīt Eiropu par vienotības ideālu (balstoties uz dažādību) visiem Pasaules reģioniem, kuri vēl joprojām ir pretrunā viens ar otru.

Mūsdienās diskusijas par robežām un kultūras kušanas podiem ir joprojām aktuālas un nepieciešamas; mēs esam nolēmuši aktīvi piedalīties šajā dialogā. Tāpēc arī mēs nodibinājām pazīstamu Eiropas kontekstuālo vietu ar cilvēkiem no visas pasaules. Mūsdienās tehnoloģijas ļauj mums iet tālāk un dalīties ar zināšanām, ieguldījumiem un vērtībām, lai veidotu jaunu, lielāku un spēcīgāku Eiropu ar individuāliem un kopīgiem panākumiem. Tāpēc katram apmeklētājam ir radušies iespēja paņemt līdzi un dalīties savās zināšanās un prasmes, sazinoties ar autoriem. Tā kā šī bloga galvenā iezīme ir kvalitātes saturs attiecībā uz dažādiem tematiem, katrs raksts tiks pārskatīts pirms tas publicēšanas.

Šī emuāra mērķis ir izzināt labāko no starpkultūru apmaiņas. Sakarā ar iepriekšminēto, visi raksti ietver tikai rūpīgi izpētītus rakstus. Šādi raksti, cerams, radīs diskusijas sākumpunktu, lai veicinātu turpmākus pētījumus un, galu galā, veicinot dialogu. Šajos rakstos īpaša uzmanība tiek pievērsta Eiropas jautājumiem. Tomēr palīdzība un dialogs ar valsts piederošiem, kas atrodas ārpus Eiropas ir arī ļoti nozīmīgs, jo tam ir gan plašāka perspektīva, gan papildus viedokli no ārpuses.

Kā jaunai paaudzei, mums būs jāsaskaras ar problēmām, ko mums uzliek nākotne. Daži ceļi, piemēram, ilgstoša miera veidošana Eiropā jau ir uzsāktas, un mums ir jāaizsargā tas, kas jau ir izdarīts; citi jautājumi, tostarp klimata pārmaiņas ir pilnībā atkarīgi no mums.

“Jeune Europe” ir viens no ceļiem, kā labāk saprast viens otru kā eiropiešus, augt kopā, samazināt attālumus starp mums un likt pasaulei zināt, kas mēs esam un ko mēs varam darīt pasaules nākotnes labā.

Mūsu pienākums ir ņemt labāko no mūsu pagātnes, padarīt visu labāko tagadnē un veidot vel labāku nākotni.

Mēs, Eiropa, to varam.

translated in Latvian by Rihards Novikovs

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
 © Jeuneurope 2022
 © Jeuneurope 2022

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.
Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.

Hot daily news right into your inbox.