Languages

MANIFESTO

Запрошуємо до вільного простіру, де люді можуть ділитися своїми ідеями, знанням, інформацією та почуттямі. 

Jeune Europe – не є тільки імя. Це шлях, проложений від Європейского минулого та 21ого століття, що наповнено змінами та непокоєм. ‘La Jeune Europe’ є групою інтеллектуалів з різних європейскіх держав, котрі базуються на ідеї Джузеппе Маззіні: “Разом, щоб побудувати Європу людей”. 

Душою цього проєкту є люди з різних країн, универсітетів та спеціальностей, котрі діляться своїми думками з метою холістичного прогресу через обмін. Вже століття минуло після Першої Світової Війни, що націлило людей один проти іншого. Але ж тридцять років вже існує Єразмус, що породжує нові звязки між юнимі європейцями. Сьогодні в нас є шанс розвивати Європу через цілістну інтеграцію, щоб зробити з неї маяк для цілого світу. 

В наші дні, іде мова про кордони та культурне жерно. Для того, ми знайшли європейский контекст, зрозумілий для всіх та кожного, де б хто не знаходився, адже сьогодні технології дозволяюсь нам це зробити. Зараз можеми обмінюватися знанням, цінностями для того, щоб збудувати нову, більшу, сильнішу Європу через індивідуальний та спільний прогрес. Затим, кожний може взяти й поділитися чимсь після того, як сконтактується з авторами. Основною метою цього блогу є якісний зміст з різних предметів обговорення. Звісно, кожна стаття буде опублікована згідне з темою. 

Оскільки наміром цього проекту є взяті краще з програми обміну, контент може покривати кожну тему та, надіємося, може стати початком дискусії, котра може розвиватися через діалог. До речі, є особлівій інтерес щодо європейских проблем. Таким чином, внесок країн поза Європою є важливим елементом для того, щоб отримати повну оцінку зовні. 

Як нове покоління, нам доведеться зіткнутися з проблемами, які майбутнє нам принесе. Деякі шляхи, як будівництво миру в Європі, вже почалися, і ми повинні захистити те, що вже зроблено; інші, як зміна клімату, повністю залежить від нас. «Jeune Europe» це спосіб краще пізнати один одного, як європейці, рости разом, зменшити відстань між нами, щоб весь світ знав, що ми і що ми можемо зробити для глобального майбутнього.

Наш обов’язок полягає в тому, щоб взяти найкраще з нашого минулого, зробити краще в теперишньому часі, будуючи краще майбутнє.

Ми – Європа, можеми це зробити.

 

 

 Translated by Nadya Zaiets

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
 © Jeuneurope 2022
 © Jeuneurope 2022

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.
Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.

Hot daily news right into your inbox.